Branky a nahrávky: 15. Reiniš (Volf), 17. Volf (Ciboch, Bernad),

59. Šavrda (Reiniš),  63. Reiniš (Bernad)

Sestava:  Mazúch - Souček, Švanda, Bernad, Janásek, Hanus, Hřebíček, Mergl, Reiniš, Ciboch, Šavrda, Dudák, Suchan, Schwamberger, Volf, Indrák, Březina, D.Vlk

Vedoucí mužstva: Vl.Hanus

Trenéři: M.Šperl, M.Krupka

M.Šperl: V utkání jsme se dopustili řady osobních chyb. Vítězství se rodilo hodně tězce a nakonec přišlo i díky čtyřem využitým přesilovkám.

Sestava Chomutova : Maštalířský - Drobný, Teuner, Hlava Dennis, Černý, Havel, Horejš, Hlava Nicolas, Hradil, Fronk, Navrátil, Neuman, Kaše, Toušek, Chrpa, Kampf, Tichý

Branky a nahrávky : 12. Navrátil (Fronk),

35. Chrpa (Hradil, Černý), 37. Teuner, 43. Fronk (Teuner), 46. Chrpa (Hradil),

56. Neuman (Hlava Nicolas)

Vedoucí mužstva: Hána Vladislav

Trenér: Hejcman Jaroslav

Mladší dorost KLH Chomutov

Mladší dorostence čeká pouze jediné utkání, a to v neděli v jihočeském Písku. Chomutov je v tabulce na předposledním místě. Pomalu ale jistě stoupá vzhůru, a tím pádem to přidává i na psychice hráče. Mladší dorostenci mají za sebou první třetinu základní části.

Písek je na průběžném pátém místě, kde se dělí s Letňanama. Jihočeši prohráli celkem pětkrát, čtyřikrát v normální hrací době a jednou v prodloužení. První utkání jasně vyznělo pro našeho soupeře, když v Chomutově vyhrál 8:3. I proto budou chtít Severočeši Písku prohru vrátit. Písek táhle Miroslav Indrák, který nasbíral dva góly a sedm asistencí. Následují ho tři šestibodový borci: David Ciboch (4+2), Karel Šavrda (2+4), a Kevin Reiniš (1+5). Utkání se hraje v neděli 1.11., na zimním stadionu v Písku.

HC Letci Letňany 0:3 HC Energie K.Vary

PZ Kladno 1:2 HC Kladno

HC Slovan Ústí n./Labem 4:5pp HC Benzina Litvínov

HC Slavia Praha 3:5 HC Plzeň 1929